- Готово до відправки
- Код: 532156879
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
Таблетки від глистів KRKA Мілпразон для котів
Від 0,5 до 2 кг
Склад
Мілпразон таблетки для кішок в якості діючих речовин містять мільбеміцину оксим і празіквантел. Випускають препарат в модифікації для кошенят і кішок вагою до 2 кг з вмістом діючих речовин: мільбеміцина оксим - 4 мг і празіквантел - 10 мг в одній таблетці. В якості допоміжних речовин в таблетках цієї модифікації міститься: мікрокристалічна целюлоза, лактози моногідрат, повідон, натрію кроскармелоза, кремній колоїдний безводний, магнію стеарат, опадрай білий, м'ясний ароматизатор (Aroma Meat Flavour 10022), сухі дріжджі, заліза оксид жовтий.
Фармакологічні властивості
Мілпразон таблетки для кішок відносяться до групи комбінованих антигельмінтних препаратів нематодоцидної і цестодоцидної дії.
Активні компоненти, що входять до складу препарату, забезпечують його широкий спектр антигельминтної дії.
Мільбеміцину оксим - макроциклічний лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus. активний відносно личинок і імаго нематод, паразитуючих в шлунково-кишковому тракті кішок, а також личинок нематоди Dirofilaria immitis.
Механізм дії мільбеміцину обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (СГ), що призводить до сверхполярізаціі мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Після перорального введення препарату максимальна концентрація мільбеміцину оксима в плазмі крові кішок досягається через 2 години, з організму з'єднання виводиться в основному в незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 13 годин.
Празіквантел є ацілірованою похідною піразінізохіноліна, має виражену дією проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Са2 +), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини. Після перорального введення препарату максимальна концентрація празіквантелу в плазмі крові кішок досягається через 1 годину, з організму з'єднання виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів з сечею, період напіввиведення становить близько 3 годин.
Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.
Показання до використання
Мілпразон таблетки для кішок призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематод-цестодозних інвазиях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів: цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus multilocularis; нематоди - Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).
Протипоказання
Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок і печінки. Не слід застосовувати препарат кошенятам молодше 6-тижневого віку і масою менше 0,5 кг. Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.
Дегельмінтизацію вагітних і годуючих кішок при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.
Спосіб застосування та дози
Препарат застосовують кішкам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 2 мг мільбеміціна оксима і 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини, з розрахунку:
Маса тварини | для кошенят і кішок вагою до 2 кг (коричнево-жовті таблетки з вмістом мільбеміцину оксима 4 мг і празіквантелу 10 мг) | для кішок вагою понад 2 кг (коричнево-червоні таблетки з вмістом мільбеміцину оксима 16 мг і празіквантелу 40 мг) |
0,5-1 кг | 1/2 таблетки | - |
1-2 кг | 1 таблетка | - |
2-4 кг | - | 1/2 таблетки |
4-8 кг | - | 1 таблетка |
8-12 кг | - | 1,5 таблетки |
Попередньої голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.
З лікувальною метою кішок дегельмінтіизують за показаннями, з профілактичною метою - щоквартально, а також перед кожною вакцинацією і злучкою в терапевтичній дозі. Одноразовий прийом препарату з метою дегельмінтизації захищає кішок від зараження Dirofilaria immitis протягом одного місяця. Для подальшої профілактики дирофіляріозу доцільно застосовувати препарат з вмістом однієї діючої речовини мільбеміцину оксима.
Передозування
При передозуванні препарату у кішок можуть спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювота і/або діарея. Симптоми мимовільно зникають протягом доби, при необхідності тварині призначають засоби симптоматичної терапії.
Умови зберігання
Зберігають препарат в закритій упаковці виробника в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 5 °С до 25 °С.
Термін придатності
2 роки.
Від 2 до 8 кг
Опис
Таблетки для кішок вагою понад 2 кг - коричнево-червоні овальні двоопуклі таблетки зі смаком м'яса, вкриті плівковою оболонкою, з рискою на одному боці. Розфасований по 2 або 4 таблетки в блістери з фольги, упаковані в картонні коробки в комплекті з інструкцією із застосування.
Фармакологічні властивості
Таблетки для кішок відносяться до групи комбінованих антигельмінтних препаратів нематодоцидної і цестодоцидної дії.
Активні компоненти, що входять до складу препарату, забезпечують його широкий спектр антигельмінтної дії.
Мільбеміцина оксим - макроциклічний лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний відносно личинок і імаго нематод, паразитуючих в шлунково-кишковому тракті кішок, а також личинок нематоди Dirofilaria immitis.
Механізм дії мільбеміцина обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Cl-), що призводить до надмірної поляризації мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Після перорального введення препарату максимальна концентрація мільбеміцина оксима в плазмі крові кішок досягається через 2 години, з організму з'єднання виводиться в основному в незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 13 годин.
Празиквантел є ацельованим похідним піразинізохіноліна, володіє вираженою дією проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca2 +), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини. Після перорального введення препарату максимальна концентрація празиквантель в плазмі крові кішок досягається через 1 годину, з організму з'єднання виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів з сечею, період напіввиведення становить близько 3 годин.
Мілпразон® таблетки для кішок за ступенем впливу на організм відносяться до речовин помірно небезпечних (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надають сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії, добре переносяться кішками різних порід і віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.
Рекомендації щодо застосування
Таблетки для кішок призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематод-цестодозних інвазіях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів: цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus multilocularis; нематоди - Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).
Спосіб застосування та дози
Мілпразон таблетки застосовують кішкам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 2 мг мільбеміцина оксима і 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини, з розрахунку:
Вага тварини, кг | Кількість таб. |
2 - 4 кг | 0,5 таб. |
4 - 8 кг | 1 таб. |
8 - 12 кг | 1,5 таб. |
Попередньої голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно
Профілактика тварин зазвичай 1 раз в квартал (3 місяці) у вищевказаних дозах, а також за 2 тижні до вакцинації. У сім'ї, де є маленькі діти, які близько спілкуються з домашніми тваринами, дегельмінтизацію тварин бажано проводити один раз на місяць, в профілактичних цілях.
З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника Dirofilaria immitis) одноразово, потім 1 раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше, ніж за 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельмінтизацією, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.
Протипоказання
Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок і печінки. Не слід застосовувати препарат кошенятам молодше 6-тижневого віку і масою менше 0,5 кг. Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.
Умови зберігання
Зберігають препарат в закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 5 ° С до 25 ° С.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 2 роки з дати виробництва.
Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після відкриття упаковки.
Основні | |
---|---|
Виробник | KRKA |
Користувацькі характеристики | |
Вага кота | від 0,5 до 2 кг |
- Ціна: 93 ₴