АПТЕЧКА ДЛЯ ЦУЦЕНЯТИ
АПТЕЧКА ДЛЯ ЦУЦЕНЯТИ
Ви вирішили придбати цуценя. Не важливо яким чином це маленька істота з'явитися у вашому домі. Головне – він є. У перелік найбільш необхідних для нормального існування цуценя речей в обов'язковому порядку входить аптечка. В ідеалі ваш малюк здоровий і веселий. Йому не потрібна спеціальна ветеринарна допомога і спостережень лікаря. Однак навіть у цьому випадку необхідна аптечка першої допомоги. Давайте розглянемо, що ж має там перебувати.
Отже:
Для чищення вух собаки необхідний лосьйон і палички.
Для обробки ран необхідні ватні тампони і не менше десяти бульбашок перекису водню і кілька блістерів гидроперита.
При порізах лап необхідні кілька бобін лейкопластиру (вузького і широкого), звичайний бинт (вузький і широкий), еластичний бинт, пару упаковок антисептика (хлоргексидин, мираместин), емульсія синтоміцину 10%, медичний джгут, методичні рекомендації щодо зупинення кровотечі при порізах лап (рекомендується ветеринарним лікарем)
Крім цього необхідна клейонка для маніпуляцій, засоби для маніпуляцій і лікарські препарати при порушеннях функціонування шлунково-кишкового тракту (препарат від проносу у дітей, клізма 1 і 3), пару блістерів активованого вугілля, упаковку вазеліну
Для профілактики глистової інвазії необхідно тримати в аптечці протиглистовий препарат , рекомендований ветеринаром (на 17 і 40 кг живої ваги, зазвичай це шість таблеток)
Для запобігання і купірування проявів алергії в аптечці рекомендується тримати упаковку тавегіла або супрастину
Для закапування в аптечці необхідна піпетка
Для промывания или обработки шкуры в аптечке должна быть пачка цветков ромашки аптечной сухой,
Для обработки ранений в аптечке должен находиться пузырек перманганата калия, мази «Боро+», «Левомиколь» или «Спасатель»
Кроме того для манипуляций в аптечке желательно иметь пинцет и шприцы. Шприцы необходимы на 2, 5 и 10 мл.
Прежде чем завести собаку обратитесь в ветеринарную клинику – посоветуйтесь с врачом о признаках, которые должен демонстрировать здоровый щенок выбранной вами породы, на что в первую очередь необходимо обратить внимание. После приобретения щенка – покажите его, не затягивая, ветеринарному врачу. Он поможет вам определить степень здоровья питомца, при необходимости назначит лечение, поможет правильно подобрать рацион. Ну и в последующем воспитании щенка наличие персонального ветеринарного врача увеличивает вероятность сохранения отменного здоровья щенка. Щеплення, прикус – в житті собаки багато нюансів. Тому важливо завжди мати під рукою телефон вашого ветеринарного лікаря, знати адресу цілодобової ветеринарної клініки і телефон екстреної допомоги.
Сподіваюся, що наші поради гарантують вам довгі і радісні роки спілкування з вашим улюбленцем.